Site RehberiBir ürün sepete eklendikten sonra, Müşterimiz ürün satın alma işlemini yapmak için ödeme işlemine devam edebilir.  Aşamalar.

 1. Adım: Sisteme tanıtım
  Müşterimiz, hesabına giriş yapabilir, kayıt olabilir ya da  "misair alışverişi" ni seçebilir.
 2. Adım: Fatura ayrıntıları sisteme yeni kaydolunuyorsa ya da misafir alışverişi yapılıyorsa 
  "Ad", "Soyadı", "E-posta" ve "Telefon" gibi kişisel bilgiler bir forma doldurulur. Ayrıca Müşterimizin adres ayrıntıları istenir.Siteye zaten abone olmuş müşterilerimizin bu bilgileri hazır olarak gelir, tekrar istenmez.
 3. Adım: Teslimat ayrıntıları
  Fatura Ayrıntıları'nda kullanıcı, teslimat ayrıntılarının ve fatura ayrıntılarının aynı olduğunu belirtmek için bir kutuyu işaretleyebilir. Bu, adımla  Kargo Yöntemi'ne geçilir. Teslimat ayrıntıları fatura ayrıntılarından farklıysa, Müşterimiz bu bilgileri bu bölümde girebilir.
 4. Adım: Kargo yöntemi
  Burada bir nakliye yöntemi seçilir. Şu anda bir adet nakliye yöntemi sunulmaktadır. Müşterimizin siparişiyle ilgili yorum eklemesi için bir yorum kutusu bulunur.
 5. Adım: Ödeme yöntemi
  Müşterimiz burada ödeme yöntemini seçer ve yorum kutusuna yorum ekleyebilir. banka havale/eft ve kredi kartı ile ödeme olmak üzere üç çeşit ödeme yöntemi sunulmaktadır.
 6. Adım: Sipariş onaylama
  Bu son adımda, Müşterimiz siparişinin bir özetini görecektir; ürün açıklaması dahil, miktar, fiyat (vergi ve nakliye ile). ayrıca puan, iskonto gibi bilgiler de bu bölümde görüntülenir.
 7. Adım Ödeme yöntemi kredi kartı seçilmişse ,  Kredi kartı bilgileri girilerek eft/banka havalesi seçilmişse herhangi bir bilgi girilmeden sipariş tamamlanır. Kredi kartı ile ödemeye ilişkin ayrıntılar