ilk ruhsat
lider marka
kadayif
Ücretsiz Kargo
Glutensiz Yaşam Sağlıklı Yaşamdır
ilk ruhsat
lider marka
kadayif
Glutensiz Yaşam Sağlıklı Yaşamdır
Ücretsiz Kargo

Teslimat Bilgileri

www.maderurunleri.com.tr adresinden sipariş vererek, alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.. Siparişiniz ortalama 3 iş günü içinde teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilebilir.

Siparişinizin durumu ile ilgili işlemleri SİPARİŞLERİM menüsünden takip edebilirsiniz.

Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler:

1-Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
2-Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.


Teslimat Koşulları: Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün teslimatı ödemeyi gerçekleştiren kişi veya kişilere yapılır.
Banka havalesi ile ödemesi yapılan ürünler, siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da teslim edilir.

Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler:

1-Sipariş verdiğiniz ürünü teslim alırken, teslim sırasında, paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde, ürünü eksiksiz ve sorunsuz teslim aldığınız kabul edilecektir Bu gibi durumlarda malı teslim almayarak lütfen en kısa sürede, bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat için ücret ödüyor muyuz?

www.maderurunleri.com.tr adresinden vereceğiniz 100 TL ve üzerindeki her türlü siparişleriniz için kargo ve/veya paketleme ücreti FSM Form Sağlık ve Medikal Ürünleri LTD’'ye aittir.

Teslimat için farklı alıcı belirtebilir miyim?

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirsiniz. Ürünü teslim alacak kişi kimlik ibrazında bulunmak zorundadır. Bu nedenle alıcı kişinin bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz. Ürünü teslim alma konusunda geçerli koşullar, ürünü teslim alan farklı alıcıyı da kapsamaktadır. Müşteri, kontrol edilmeksizin teslim alınan ürün paketleri için, 3. bir kişi tarafından teslim alındığını iddia ederek, eksik ürün aldığını beyan edemez.


Metro
Macrocenter
Carrefour
Eczaneler
Çağdaş
Migros
Adese
Metro
Macrocenter
Eczaneler
Carrefour
Çağdaş
Adese
Migros