Alışveriş Puanları

Puanlar

Sitemizden yaptığınız her alışverişinizde puan kazanırsınız. Bu puanları dilerseniz daha sonraki alışverişlerinizde kullanmak üzere biriktirir ya da  her alışverişinizde kısmi olarak kullanarak indirim elde edersiniz. Bir ürünün puan değeri kadar birikmiş puanınız var ise o ürünü ücretsiz alabilirsiniz (Kargo hariç)  Her ürünün puan bedeli ürün sayfasında TL bedelinin altında belirtilir. Alışveriş sepetinizdeki "puan kullan" bölümünde birikmiş puanlarınız görülecektir. Kullanmak istediğiniz puan miktarını ilgili kutucuğa yazarak kullandığınız puan kadar indirim elde edebilirsiniz. Mevcut puanlarınızı ayrıca "hesabım" sayfanızda da  izleyebilirsiniz. Alışveriş sepetinizdeki ürünlerin size ne kadar puan kazandıracağını da sayfada göreceksiniz. Bir ürün satın alarak kazanmış olduğunuz puanları herhangi bir ürünü satın alırken kısmen ya da tamamen kullanabilirsiniz. 

Puan kazanabilmek için sitemize üye olmak ve üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapmış olmak gerekir. Misafir olarak alışveriş yapan ziyaretçilerimiz puan sisteminden faydalanamaz. 

Kazanılan puanların geçerlilik süresi kazanıldığı tarihten itibaren 1 yıldır.

Şirketimiz pazarlama stratejilerine paralel olarak alışverişlerden elde edilecek puan miktarları ve geçerlilik sürelerinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişikliğe gidebilir ya da sözkonusu pazarlama stratejisinden tamamen vazgeçebilir.