Kredi Kartı Bilgi Güvenliği

Sitemizde banka havalesi/eft ve kredi kartı ile ödeme olmak üzere iki tür ödeme şekli bulunmaktadır.  Alışverişlerinizde bunlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneğinde kredi kartı bilgilerinin  gizli tutulması ve güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek işlemlerin tamamlanması süreçlerinde azami titizlik gösteriyoruz.
Kredi kartı bilgilerinin gizliliği:
Kredi kartı bilgileriniz her alışverişte talep edilir ve sitemiz veri tabanlarında asla kaydedilmez. Bilgiler işlem sırasında anlık olarak provizyon ve tahsilat işlemleri için  bankanız sistemlerine yönlendirilir ve gelen cevaplara göre satınalma işlemleri sonuçlandırılır.

Kredi kartı bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) adı verilen internet güvenlik teknolojileri sayesinde bilgisayarlarınızdan sistemlerimize , bizim sistemlerimizden de banka sistemlerine çözülmesi imkansız kodlarla kriptolanmış halde iletilir. Dolayısıyla Sistemler arasında herhangi bir şekilde bu bilgileri elde edenler asla çözemeyecekleri anlaşılmaz işaretlerle karşılaşacaklardır.

Sitemizde kullanılan geçerli SSL sertifikalarını adres çubuğunda yer alan ve https  ile başlayan site adresimizin sol tarafındaki kilit işaretine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Alışverişlerinizde her zaman sitemizin adının adres çubuğunda doğru bir şekilde yazıldığını mutlaka kontrol ediniz (https://www.maderurunleri.com.tr/.......)   . Bu kontrolu özellikle sitemize başka bir  kaynakta yer alan bir link ile geliyorsanız MUTLAKA yapınız.

SSL teknolojisine ilave olarak sitemizde 3D güvenlik teknolojisi de kullanılmaktadır. Bu teknolojiyi seçtiğiniz zaman  kredi kartı bilgileri banka  sistemlerinden önce bankanın 3D güvenlik sistemine  giderek ,o  sistemde kayıtlı cep telefonunuza bir onay sms mesajı gönderilir. Aynı zamanda bankanın sayfası ekranda görünerek cep telefonunuza gelen SMS mesajındaki şifrenin girilmesi istenir. Böylece kredi kartınız bir başkasının eline geçmiş olsa dahi telefonunuz sizde olduğu sürece kart işlemi yapılması mümkün değildir.

Güvenliğiniz için ana kredi kartınızı internet alışverişine kapatmanız ve sanal kart kullanmanız önerilir. Sanal kartlarla sadece ödeyeceğiniz miktar kadar limit belirleyerek ana kartınızı internetten erişilmez duruma getirebilir ve güvenliğinizi bir kat daha artırmış olursunuz.

Sorularınız için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.