Glutensiz ve düşük proteinli ürünler +90 216 488 44 04
Glutensiz ve düşük proteinli ürünler 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 15 yıldır özel beslenme alanında Türkiye’de  ilkleri gerçekleştirmiş olan FSM Form Sağlık ve Medikal Ürünleri Limited şirketi , diyet yapmak zorunda olan bireylerin hayatlarını kolaylaştırma misyonunu edinmiştir. Şirketimiz başlangıçta, bu özel ürünlerin çeşitliliğinin dikkate alınmasıyla Avrupa’dan  ithalat yaparak faaliyet sürdürmekte iken , ithalat süreçlerinin uzun olması yanında  yüksek ithalat maliyetlerinin fiyatlara yansıması nedeni ile  düşük gelirli ailelerin ürün temininde güçlükler yaşadığına özelikle konuyla ilgili Sivil Toplum Kuruluşlarınca dikkat çekilmesi üzerine, ithalattan vazgeçerek yerli üretime yönelmeyi yegane çözüm olarak benimsemiş ve 2007 yılında glutensiz ve düşük proteinli gıda üretimine başlamıştır.

Üretimin özellikli ,hassas ve riskli olması nedeni ile tesisimizde sadece Glutensiz ve Düşük proteinli ürünler üretilir. Ürünlerimiz kaliteli, güvenli ve  lezzetlidir. Türkiye’de ilk «özel beslenme amaçlı» gıda imalat ruhatına sahip olan FSM  Form Sağlık ve Medikal Ürünleri Limited Şirketi'ne tescili olan MADER , İLK  yerli glutensiz ve düşük proteinli ürün markasıdır..

Mader Markası altında toplam 45 ürün ile zincir market raflarında yerini almış olup ithal ürünlerle rekabet halindedir. Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan  MADER ’i farklı kılan diğer bir özellik ürün çeşitliliğidir.

Bizler, Türkiye'nin her köşesinde ürünlerimizi kullanan tüketicilerimizin sağlığına verdiğimiz önem ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere hep en iyisini sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye'nin ilk özel beslenme ruhsatını alarak üretim yaptığımız  MADER markamız ile glutensiz ve düşük proteinli lezzetlerin çeşitlerini arttırmaya ve sofralarınıza yeni tatlar katmaya devam edeceğiz.

SAYGILARIMIZLA

  • +90 216 488 44 04
  • 09:00 - 18:00
  • FSM Form Sağlık ve Medikal Ürünler Ltd. Şti. Karlıktepe Mah. Çeşme Cad. No:10/2 Kartal İstanbul
Mader