Hakkımızda

FSM Form Sağlık ve Medikal Ürünleri Limited Şirketi, düşük proteinli ve glutensiz diyet zorunluluğu olan bireylere yönelik üretim yapmak üzere yerli sermaye ile kurulmuş ilk firmadır.

FSM Limited Şirketi, Mader® Markası altında 60’ın üzerinde ürün ile zincir marketler raflarında yerini almış olup ithal ürünler ile rekabet halindedir. Mader® , Türkiye’de ilk “özel beslenme amaçlı” gıda imalat ruhsatına sahip olan FSM Limited Şirketi'nin tescilli markasıdır.


Yerli bir marka olmasının yanı sıra Mader® ’i farklı kılan diğer bir özellik ise ürün çeşitliliğidir. Glutensiz ekmek, glutensiz un, düşük proteinli ekmek, düşük proteinli un ürünleri başta olmak üzere atıştırmalıklar, çorbalar, nişasta, irmik, kabartma tozları, makarnalar, yumurta ikameleri , harçlar, kurabiyeler glutensiz ve düşük proteinli ürün yelpazemizin içerisinde yer almaktadır.

Glutensiz ürünler mor, Düşük proteinli ürünler ise yeşil etiketli kraft paketler içerisinde sunulmaktadır. Ürünler Kartal İstanbul'daki üretim tesisimizde hijyen koşullarda ve “çapraz bulaşma” riski olmadan üretilmekte ve marketler ile sanal mağazamızda satışa sunulmaktadır. Tesisisimizde özel ürünler dışında üretim yapılmaması nedeni ile «Çapraz bulaşma» riski yoktur.
Firmamız Çölyak Vakfı sponsorudur.
İstanbul Kartal glutensiz ve düşük proteinli gıda üretim tesisimizden görüntüler.

Glutensiz ekmek kartal mader

Glutensiz ekmek Kartal İstanbul  Mader

Kartal Glutensiz ekmek fabrikası Mader

Kartal İstanbul Glutensiz Ekmek Mader